Aktualności

NOWE TERMINY KONSULTACJI!!

Prosimy o zapoznanie się z terminami konsultacji pracowników Katedry Turystyki Wiejskiej w wakacje oraz sprawdzanie aktualności na naszej stronie internetowej przed przyjściem na dyżur, bo może się tak zdarzyć, że będzie on przeniesiony na inny dzień albo godzinę. 

Relacja z konferencji "Edukacja ekologiczna w rozwoju turystyki na obszarach przyrodniczo cennych

W dniach 12-14.11.2018 roku odbyła się kolejna konferencja z cyklu Turystyka wiejska. Nauka - Edukacja – Praktyka. Tym razem tematyka wydarzenia dotyczyła edukacji ekologicznej w rozwoju turystyki na obszarach przyrodniczo cennych. Konferencja była współorganizowana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i dofinansowana przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Nagrody dla naszych Absolwentek za pracę magisterską !!!

Nasze absolwentki turystyki przyrodniczej – Pani mgr Marta Matuszewska i Pani mgr Joanna Skóra znalazły się wśród laureatów konkursu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego na najlepszą pracę z zakresu turystyki dotyczącą tego województwa. Celem inicjatywy jest uhonorowanie najzdolniejszych studentów, stymulowanie zainteresowania tematyką turystyki oraz pogłębianie wiedzy o turystyce w województwie wielkopolskim.

Strony