iG Publishing e-Book library - test

23-01-2014

Zapraszamy do korzystania z dostępu testowego do książek elektronicznych na platformie iG Publishing.
Test potrwa do dnia 22 kwietnia 2014, dostęp z komputerów zarejestrowanych w sieci Uczelni.
iG Publishing e-Book Library
Zapraszamy do korzystania!

iG Publishing jest wiodącym dostawcą treści elektronicznej. Zapewnia dostęp do ponad 60 000 tytułów publikacji w formie cyfrowej. Współpracuje z ponad 100 renomowanymi wydawcami z całego świata.
Zawiera następujące kolekcje tematyczne:
Science,
Medical and Health Science,
Engineering,
Business and Management,
Humanities and Social Science,
Law,
Asian Studies,
University Presses,
Others.
Technologia iG Publishing to:
- inteligentne narzędzia wyszukiwania,
- możliwość tłumaczenia czytanego tekstu na jeden z 7 języków (chiński uproszczony, chiński tradycyjny, japoński, koreański, arabski, hiszpański oraz portugalski),
- możliwość zapamiętania wyników wyszukiwań,
- możliwość oznaczanie poszczególnych rozdziałów oraz stron czytanych publikacji,
- możliwość dzielenia się informacjami za pomocą takich serwisów jak: Facebook, MySpace, Twitter, Google, itp.
- Search - inteligentna wyszukiwarka - dostępna za darmo dla użytkowników, którzy wykupią co najmniej 2 kolekcje e-książek,
- udostępnienie rekordów MARC.