eBook Academic Collection - test

12-11-2013

Zapraszamy do testowania wielodziedzinowej bazy książek elektronicznych eBook Academic Collection.
Test potrwa do 11 grudnia 2013 roku..
Kolekcja dostępna z komputerów zarejestrowanych w sieci Uczelni.
Wejdź

Kolekcja zawiera 118 942 tytułów książek od ponad 500 wydawców w tym od wiodących wydawnictw naukowych takich jak: Elsevier, Springer, Cambridge University Press, Oxford University Press, Taylor & Francis, John Wiley&Sons i wielu innych. Książki są dostępne nie tylko w języku angielskim, ale i w 20 innych językach, m.in. niemieckim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim.
Tematyka książek obejmuje między innymi: architekturę, biznes i ekonomię, informatykę, inżynierię i technologię, matematykę, nauki medyczne, chemię, fizykę, nauki ścisłe, nauki przyrodnicze, pomoce naukowe w nauce języków, słowniki i leksykony, nauki polityczne, prawo, psychologię, nauki społeczne i nauki humanistyczne.