Kompendia CABI Publishing – dostęp testowy

11-06-2013

Do 10 lipca uzyskaliśmy bezpłatny dostęp testowy do Kompendiów CABI Publishing, będących uniwersalnym narzędziem umożliwiającym szybkie dotarcie do informacji naukowej.

Crop Protection Compendium wejdź
Animal Health & Production Compendium wejdź
Forestry Compendium wejdź
Aquaculture Compendium wejdź

Dostęp jest możliwy z komputerów zarejestrowanych w sieci Uczelni oraz spoza sieci po zalogowaniu przez serwer HAN

Tematyka kompendiów:

Crop Protection Kompendium

umożliwia błyskawiczny dostęp do informacji naukowej na temat wszystkich aspektów ochrony roślin. Prezentuje informacje o szkodnikach roślin, chorobach roślin, chwastach oraz dane o krajach w których występują.

Animal Health and Production Kompendium

zawiera informacje na temat chorób zwierząt, hodowli i genetyki zwierząt, żywienia zwierząt zebrane przez ekspertów, wzbogacone o dane z międzynarodowych organizacji, mapy, raporty, abstrakty i dokumenty pełnotekstowe.

Forestry Kompendium

unikatowa na skalę światową kompilacja wiedzy na temat leśnictwa, szczególnie polecana osobom zajmującym się tą tematyką od strony praktycznej.
Zawiera informacje o gatunkach drzew i krzewów, ze wszystkich stref klimatycznych oraz chorobach, które dotykają poszczególne gatunki.

Aquaculture Kompendium

przedstawia zagadnienia związane z rybami, mięczakami, skorupiakami, glonami i innymi populacjami słodko i słonowodnych organizmów użytkowych. Znajdziemy tutaj również publikacje poświęcone zagadnieniom gospodarki wodnej, środowiska naturalnego, wpływu człowieka na środowisko wodne oraz wiele innych.

Ulotka informacyjna